Zabieg mezoterapii mikroigłowej w Zielonej Górze

W gabinetach kosmetycznych można skorzystać z wielu zabiegów poprawiających wygląd i urodę. Najczęściej wykonywane są usługi z pogranicza medycyny estetycznej likwidujące zmarszczki, bruzdy i inne oznaki starzenia skóry. Do najbardziej skutecznych zabiegów zaliczana jest mezoterapia, a także botoks i wypełniacze.

Odmładzająca mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa zielona góraZabiegi polegają na wstrzyknięciu bezpośrednio w skórę substancji odżywczych i koktajli witaminowych wpływających na procesy regeneracyjne zachodzące w tkankach, likwidują zmarszczki i zwiotczenie skóry. Najbardziej popularna jest mezoterapia mikroigłowa Zielona Góra w ofercie licznych gabinetów kosmetycznych zabieg oferuje już od kilku lat. Najczęściej do iniekcji stosuje się koktajle witaminowe na bazie kwasu hialuronowego lub kolagenu. Można je wstrzykiwać za pomocą specjalnych dermapenów lub przy użyciu rollera. Dzięki mikronakłuciom substancje aktywne przenikają w głąb tkanki, a mikrourazy powodują szybszą regenerację naskórka. Zabieg jest niezwykle efektowny, a seria wykonana w odstępach kilkutygodniowych znacznie poprawia wygląd i jakość skóry. Likwidowane są zmarszczki, skóra staje się bardziej napięta i sprężysta, a procesy starzenia i uwalniania wolnych rodników na długi czas zablokowane. Zabieg można wykonać na twarz, szyję i dekolt, a także na całe ciało, skórę owłosioną głowy i grzbiety dłoni. Dobierany jest odpowiedni preparat dostosowany do potrzeb skóry i ewentualnych problemów.

Dzięki mezoterapii pobudzone zostają procesy związane z regeneracją włókien kolagenowych i elastyny, uzupełnione zostają niedobory kwasu hialuronowego i odpowiednio nawilżona skóra. Po pierwszym zabiegu widać pierwsze efekty, wyrównany koloryt skóry i odpowiednie napięcie. Zabiegi pozwalają w widoczny sposób cofnąć procesy starzenia skóry.