Solidny producent odzieży dziecięcej

Zastanawialiśmy się w naszej szkole nad niespodzianką dla uczniów, czymś, co zwiększyłoby identyfikację z naszą placówką i zwiększyło pozytywne uczucia z nią związane. Kiedyś taka rolę pełniły fartuszki szkolne, przez wiele osób do dziś wspominane z nostalgią, później były to same tarcze szkolne przyszywane do rękawa, a teraz brakuje takiego wyraźnego wizualnego wyznacznika bycia uczniem tej, a nie innej szkoły.

Ubrania dziecięce z logiem

producent odzieży dziecięcejZaczęliśmy więc zastanawiać się nad jakimś elementem garderoby uczniowskiej z logiem szkoły. Chcieliśmy, aby było to coś uniwersalnego, coś, co z duma będą nosić zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, uczniowie pierwszej klasy, jak i klasy ósmej. W końcu jednogłośnie podjęliśmy decyzję, że będą to bluzy. Bluza jest bardzo uniwersalnym elementem garderoby, odpowiednim dla każdej grupy wiekowej oraz płci. Zaczęliśmy szukać firmy,która takie bluzy dla nas wykona i znaleźliśmy ogłoszenie: „producent odzieży dziecięcej„. Poprosiliśmy o przygotowanie oferty cenowej, która okazała się bardzo korzystna. Wielką zaletą ofert był fakt, że w cenę wliczone było również przygotowanie graficzne napisu na bluzie wraz z logiem. Zdecydowaliśmy się na dwie oferty kolorystyczne, które najbardziej nam odpowiadały. Teraz czekamy już z niecierpliwością na zamówione bluzy. Czekamy także z niecierpliwością na miny naszych uczniów, kiedy zobaczą swoje bluzy. Na pewno będą szczęśliwi

Co do budżetu, okazało się, że cała akcja była stosunkowo tania. Została sfinansowana z budżetu rady rodziców, który został pod koniec roku szkolnego. Tak więc po wakacjach dostaniemy wyczekiwane bluzy, wraz z początkiem nowego roku szkolnego przekażemy je naszym uczniom. Z pewnością będą nosić je z wielka duma, nasza szkoła jest super.