Śliczne łóżeczko niemowlęce

Kiedy narodziła się moja wnuczka, byłem bardzo szczęśliwy. Nie mogłem doczekać się, kiedy mój syn i synowa będą mieli potomka. Informacja o narodzinach małej Zuzi niezmiernie mnie uradowała. Postanowiłem sprawić jej prezent. Stwierdziłem, że dobrze będzie, jeśli kupię maleństwu piękne łóżeczko. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem.

Kupno łóżeczka dla niemowlęcia

białe łóżeczko 120x60Gdy tylko dowiedziałem się, że mam wnuczkę, wydałem bardzo radosny okrzyk. Przytuliłem mocno moją ukochaną żonę i razem zaczęliśmy zastanawiać się, jaki sprawimy prezent nowej członkini naszej rodziny. Naszemu synowi i synowej pieniądze się nie przelewają, dlatego postanowiliśmy nieco ich wspomóc okolicznościowym podarkiem. Szybko stanęło na tym, że kupimy Zuzi białe łóżeczko 120×60, bo właśnie taki był standardowy, niemowlęcy wymiar. Poza tym mieszkanie rodziców maleństwa nie pozwalało na większy mebel. Szybko więc wybraliśmy się do sklepu z artykułami dla niemowląt, gdzie od razu wypatrzyliśmy piękne, białe łóżeczko. Od razu przypadło nam do gustu! Dodatkowo dokupiliśmy do niego pościel i kilka zabawek, żeby naszej wnusi było w nim nieco weselej. Muszę też nadmienić, że obsługa w tym sklepie była niezwykle profesjonalna! Doradca, który nas obsługiwał, był niezwykle sympatycznym człowiekiem. Niezwykle umiliło nam to czas spędzony w tym sklepie na zakupach. Mam nadzieję, że częściej będziemy spotykać tak miłych fachowców.

Gdy przyszedł odpowiedni czas, wręczyliśmy synowi prezent dla naszej wnuczki. Bardzo miło było patrzeć na radość w jego oczach. Łóżeczko oczywiście i jemu bardzo przypadło do gustu. Niezmiernie się cieszyliśmy, że mogliśmy sprawić tak fajny prezent. Jesteśmy szczerze zakochani w naszej wnusi i mam nadzieję, że będziemy mogli się z nią spotykać bardzo często!