Profesjonalne i rzeczowe porady prawne

Miesiąc temu zmarła moja ukochana babcia i pozostawiła po sobie spadek, której ja okazałam się jedynym spadkobiercą. Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to, bo przecież babcia ma jeszcze dzieci, którym nie przepisała niczego. Przyjęłam spadek, w skład którego wchodzi dom, ziemia oraz traktor. Wczoraj otrzymałam pismo z kancelarii prawnej, którą wynajął wujek – wujek wniósł roszczenie o zachowek.

Tanie usługi prawne w Gdyni

sprawy spadkowe gdyniaNie mam żadnych oszczędności, a nie chciałabym sprzedawać ziemi czy domu po babci. Nie wiem, co mam dalej robić, jestem załamana tą sytuacją. Najlepiej zrobię, jak wejdę zaraz na forum internetowe i poszukam najlepszego prawnika od prawa spadowego w mieście. Na forum internetowym najbardziej polecany jest adwokat, który ma swoją kancelarie całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania, więc zadzwonię pod wskazany numer telefonu i umówię się na spotkanie. Jak się okazuje, jeśli chodzi o sprawy spadkowe Gdynia ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, w końcu udało mi się dodzwonić do prawnika i miałam okazję z nim porozmawiać. Opowiedziałam w wielkim skrócie o moim problemie i usłyszałam kilka cennych porad, z których na pewno skorzystam. Jestem umówiona na spotkanie z prawnikiem na środę i mam wziąć ze sobą testament, akt notarialny i pismo z kancelarii prawnej. Koszt porady prawnej wyniesie mnie dwieście złotych

Nie mogę się już doczekać spotkania z prawnikiem. Chyba do środy nie zasnę,bo bardzo stresuje mnie ta sytuacja. Prawnik zapewnił mnie, że kwota zachowku nie będzie wysoka i na dodatek można ją rozłożyć na raty. Obiecał też, że zrobi wszystko, aby wujek nic nie dostał, bo prawdopodobnie jest w ogóle niegodny dziedziczenia.