Kupiłam sobie sukienkę z broszką

Dawno sobie nic nie kupiłam, ponieważ nie pracowałam i rodzice pomagali mi w utrzymaniu. Nie miałam nawet śmiałości, żeby prosić ich o jakiś ciuch czy kosmetyk. W końcu znalazłam pracę i zarabiam pieniądze. Pierwszą wypłatę postanowiłam przeznaczyć na przyjemności.

Dobrze wyglądam w nowej sukience z broszką

sukienka z broszkąMarzyła mi się taka piękna sukienka z broszką, którą kiedyś widziałam w czasopiśmie dla kobiet. Miała piękny miętowy kolor a broszka idealnie pasowała do całości. Znalazłam nawet sklep, w którym dostępna jest właśnie taka sama sukienka z broszką i po wypłacie postanowiłam tam zajrzeć. Wyznaczyłam sobie konkretną kwotę, którą mogę przeznaczyć na taki zakup. W sklepie wybór był ogromny jednak mnie nic innego nie interesowało. Dokładnie ta miętowa sukienka z broszką, którą widziałam w czasopiśmie była celem mojej wizyty w tym sklepie. Od razu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc i pokazałam zdjęcie sukienki, którą chcę mieć. Zostałam zaprowadzona do miejsca, gdzie na wieszakach wisiała ta sukienka w różnych kolorach. Była miętowa i na dodatek w moim rozmiarze co mnie ucieszyło. Poszłam ją od razu przymierzyć. Leżała na mnie idealnie i wyglądałam w niej naprawdę rewelacyjnie! To się dopiero Mariola zdziwi jak jutro zobaczy mnie w tej sukience. Mówiła, że na pewno jej nie kupię a tu taka niespodzianka. Zapłaciłam i wróciłam do domu, gdzie jeszcze ją przymierzyłam kilka razy. Pasuje do wszystkich moich butów jakie posiadam. Jutro założę ją do pracy, bo ma być ładna pogoda.

Wszystkim koleżankom moja nowa sukienka się spodobała i przyznały, że wyglądam w niej naprawdę szałowo. Tak właśnie się czuję. Cieszę się, że udało mi się ją zakupić w tym sklepie, ponieważ mi na tym zależało. Będę o nią dbała, żeby zawsze wyglądała jak nowa.