Jakie są zalety domów jednorodzinnych

Jeszcze przed ślubem obiecałem żonie, że wybuduję dla niej dom. Marysia marzyła o własnym domu a ja pragnąłem jej marzenie spełnić. Dlatego ciężko pracowałem przez cały czas i odkładałem dużo pieniędzy na zakup domu. To był mój jedyny cel w życiu. 

Budowa nowego domu w Piasecznie 

domy w PiasecznieMarysia miała rację w kwestii domu, bo był on o wiele lepszy od mieszkania w bloku. Posiadanie własnego domu wiązało się z licznymi zaletami a były to między innymi spokój i cisza, które tak bardzo sobie ceniłem. Posiadając własny dom mogłem pozwolić sobie na ogród, podwórze, na którym mógł swobodnie biegać duży pies. Koszty ogrzewania czy wody były niższe o czym doskonale wiedziałem. Zainteresowały mnie domy w Piasecznie na jednym z osiedli. Był to piękny teren i na dodatek była działka do kupienia zaraz pod lasem. Od razu ją kupiłem, bo nie miałem na co czekać. To była ostatnia wolna działka i na dodatek tak usytuowana. Marysi o wszystkim powiedziałem i była zachwycona. Wynająłem firmę budowlaną, która zadeklarowała w niedługim czasie wybudować dla mnie dom. Projekt domu wykonał mój przyjaciel, który się w tym specjalizował. Zaprojektował dokładnie taki dom, który sobie wymarzyła moja ukochana żona. Budowa domu trwała kilka miesięcy i wiosną już się wprowadziliśmy. Otoczenie było cudowne i większość czasu spędzaliśmy w ogrodzie, gdzie jedliśmy nawet posiłki. Na taki komfort nie moglibyśmy sobie pozwolić mieszkając w bloku przy ruchliwej ulicy. Spełniłem największe marzenie swojej żony. 

Byłem dumny z siebie, że dotrzymałem słowa. Moja żona była najszczęśliwszą kobietą na świecie i to było widać. Dom był największą inwestycją w moim życiu, którą planowałem przez wiele długich lat. Zdecydowanie warto było czekać, bo mieszkamy w cudownym miejscu.