Czy we Wrocławiu jest wuko?

 

Nieprzyjemny zapach wydostający się z rur, może być symptomem pierwszych problemów z instalacją sanitarną. Dbanie o kanalizację przynosi nie tylko korzyści higieniczne, ale również praktyczne. Ponieważ dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek w postaci eksplodujących rur, czy muszli klozetowych. 

Wrocławscy specjaliści od wuko

wuko z WrocławiaPotocznie wuko nazywamy czynności związane z ciśnieniowym czyszczeniem rur kanalizacyjnych. Nazwa pochodzi od charakterystycznych pojazdów, wyposażonych w pompę tłoczącą. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod w kwestii udrażniania rur. Stosowanie tej metody ma wiele zalet, nie wykorzystuje się w tej metodzie środków żrących, dzięki czemu metoda nie ma wpływu na środowisko oraz ludzi. Wuko z Wrocławia znajdziemy bez kłopotu w internecie. Ogłaszają się tam wszystkie firmy, świadczące tego typu usługi. Wuko może być stosowana nie tylko w przypadku sieci zewnętrznych, ale również wewnętrznych.Ta metoda doskonale sprawdza się w każdych warunkach, działa niezależnie od rozmiaru rury oraz poziomu jej zamulenia. Jest to metoda ciśnieniowo –  hydrodynamiczna, wykorzystuje się do niej grube węże o różnych średnicach i spory asortyment głowic ciśnieniowych. Najczęściej wykonanych ze stali nierdzewnej. Węże zostają wprowadzone w głąb instalacji kanalizacyjnej, następnie głowica reguluje ciśnienie, a pompa tłoczy wodę pod ciśnieniem, która powoduje oderwanie zanieczyszczeń i czopów mułowych, okalających rury. Wuko to usługa, której może potrzebować każdy z nas.

Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, te usługi nie są drogie. Całkowity jej koszt zależy od długości pracy maszyny, czyli tak naprawdę od poziomu zanieczyszczenia kanalizacji. Profesjonalnie świadczona usługa wuko powinna dać efekt już po około godzinie pracy urządzenia.