Cena cukierków krówek z logotypem przedsiębiorstwa

Krówki, ciągutki, cukierki reklamowe, to idealne, drobne upominki, w jakie powinna mieć na wyposażeniu każda, szanująca się firma. Zapewne nieraz dostaliśmy w sklepie, na promocji lub podczas wizyty w sklepie lub salonie urody – cukierkowe witacze. Są to niedrogie łakocie krajowej produkcji, co więcej, wytwarzane w niewielkich, często rodzinnych manufakturach z wieloletnią tradycją.

W jakiej cenie kupimy kilo krówek z logo?

krówki z logotypem cenaWybierając cukierki na promocję naszej firmy, zastanawiamy się, jakie są ich koszty. Jeśli nasz wybór padł na krówki z logotypem cena pozytywnie nas zaskoczy. kilo tych popularnych łakoci kosztuje około 20 złotych. Warto zauważyć, że w hurtowych ilościach, krówki – ciągutki kosztują znacznie taniej, w przeliczeniu na kilogram. Dlatego warto zaopatrzyć się w większą ilość krówek. Dla celów promocyjnych można zakupić np. 5-10 kg tych łakoci. Cena krówek jest na tyle atrakcyjna, że inne słodycze nie mogą z nimi konkurować. Nie musimy się obawiać, że konkurencja będzie miała podobne. W przypadku krówek z logo firmy nie ma takiej możliwości. Logo na opakowaniu krówek jest dobrze widoczne i dopasowane do kolorystyki, jaka charakteryzuje nasze przedsiębiorstwo. Zaletą krówki z logotypem cena jest bez wątpienia. Obok niskich kosztów, kolejne atuty, to łatwy sposób przechowywania i klasyczny kształt, który pozwala na umieszczenie na papierku wyraźnego, firmowego logo.  

Koszty zakupu krówek z logo firmy są na tyle niskie i atrakcyjne, że warto od razu zamówić większą partię tych popularnych słodyczy. Równie szybko otrzymamy krówki z logo. Przygotowanie nadruku trwa krótko, bez względu na to, czy sami dostarczymy projekt logo, czy zajmie się tym firma produkująca krówki. Ciągutki będą świetną reklamą i wizytówką firmy.