Agroturystyka przy krajowej winnicy

Pięknie położone winnica, w sielskim krajobrazie, na łagodnych zboczach to obrazek, po który nie musimy jechać do Włoch czy Francji. polscy hodowcy winorośli uprawiają od lat piękne krzewy i dodatkowo prowadzą agroturystykę, w której każdy może przenocować sam, z przyjaciółmi, z rodziną. Świetne warunki pobytu obejmują noclegi, wyżywienie na miejscu i degustację win.

Degustacja win w agroturystyce koło winnicy

winnica agroturystykaPolskie winnice cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Rodzinne, kameralne winnice z tradycją mogą poszczycić się trunkami dobrej jakości z lokalnych krzewów. Winnica agroturystyka i degustacja lokalnych wyrobów, to oferta dla ludzi, którzy chcą zobaczyć coś nowego, ciekawego i odpocząć na łonie natury. Winnice zakładane są w miejscach osłoniętych od wiatru, na łagodnych stokach, w sielskim, wiejskim lub podmiejskim krajobrazie. To właśnie zachód słońca, na tarasie, z lampką wina w dłoni, wspaniałe marzenie, jak scena z filmu, może się spełnić. bez opuszczania kraju, bez długich, męczących podróży, w agroturystyce przy pięknej, polskiej winnicy, znajdziemy wspaniały relaks i wypoczynek. Jedną z atrakcji jest oczywiście oprowadzanie po winnicy, prezentacja tradycyjnych technik produkcji wina i degustacja lokalnych wyrobów. Noclegi w ładnej, przytulnej agroturystyce w rodzinnej atmosferze, to całoroczna propozycja dla wielbicieli wina, przyrody i wypoczynku na świeżym powietrzu.

W lokalnej winnicy znajdziemy spokój i wiele ciekawych atrakcji. Agroturystyka działającą przy winnicy to odpowiedź na modę slow life. Relaks na łonie natury z lampką lokalnego, naturalnego wina w dłoni. Nie trzeba tracić fortuny na wyjazd do Włoch, skoro równie piękne, klimatyczne winnice mamy w zasięgu wzroku, w każdym razie z łatwym dojazdem i tanim noclegiem.